Novinka - Videodeníček na CSA!

S blížícím setkáním ti také blíže představujeme další podnětné věci, které tě můžou na setkání potkat. Každopádně tady u téhle novinky si určitě nebudeš muset procvičovat češtinu, ale spíše leštit displej na mobilu! 

Fotka od ErikaWittlieb z Pixabay 


O co se jedná?

Letos ti umožníme veškeré vzpomínky uchovat ve formě videa. Také ovlivníš jak moc krásné budou, protože se staneš z malinké části jejich tvůrcem i Ty! 

Budeme dokumentovat a vybírat ty nejzajímavější záběry z každého dne. Celý deníček se bude tvořit konkrétně ze záběrů, které nám pošleš, které natočí někteří členové video týmu a úlovků našich dalších tajných agentů v terénu. 

Výsledek se poté vždy promítne při programu.

 

Co můžu točit? 

Všechno! Od toho jak tvůj kamarád zápasí se svačinou, kterou nemůže pořádně ukousnout přes chrápajícího člověka, co tě rozčiluje ve spaní až po krásné ptáčky v parku, kteří tě zaujmou při odpolední siestě. Úplně cokoliv, ano.. naprosto. Čím lépe nebo vtipněji to pak bude vypadat, tak je pak o to šance, že se tvůj záběr objeví na plátně. 
 

Kromě toho určitě budeme potřebovat i pár nudných záběrů na chodící, stravující se, běžící, sportující, unavený, hyperaktivní a jiný lidi. Takže určitě nic ničím nezkazíš.

Jo a stačí ti k tomu obyčejný mobil.Tak neboj, nepotřebuješ žádnou super kameru. 
 


Kam pak můžu záběry dodat?

Před tím než půjdeš spinkat nám záběry nahraješ na cloud přes aplikaci nebo nám je zkrátka doneseš do našeho kutlochu (místo určení se dozvíš později)  a my si je stáhneme od tebe z mobilu. Krásně ti poděkujeme a popřejeme dobrou noc. 
 

Budeme se těšit na setkání! 

Pokud by ses chtěl pak na něco optat či dozeptat ohledně věcí výše napsaných, stačí napsat  do zpráv na fb stránku csačka a my ti mile rádi odpovíme.. 

 

Ave Maria, Pán Bůh s tebou, uvidíme se na setkání :o :)